2022-פברואר-02

 

 

הצגות

היפה והחיה

צילום: אפרת מזור

מופע תיאטרון מחול בשיתוף להקת המחול פרסקו, המבוסס על האגדה האהובה. הנערה בל מגיעה לארמונו של הנסיך סבסטיאן, שכושף על ידי מכשפה ונהפך לחיה מכוערת לאחר שהתנהג אליה בשחצנות וגירש אותה מארמונו בליל סערה כשהייתה מחופשת לקבצנית. בל יוצאת לחפש ורד קסום שיציל את בית משפחתה. האם היא תיבהל ותברח או תצליח לראות את לבו של היצור?

איפה: מוז"א, תל אביב.

מתי:  שבת, 19.2, 10:30, 12:00.

 

 

 

הלל

 

 

צילום: יוסי צבקר

הלל אוהב מאוד את הטבע, בעלי החיים והצמחים הם החברים הכי טובים שלו. כשהוא עובר דירה הוא רוצה לקחת את כולם איתו ולהמשיך לשחק יחד. הצגה עם שיריו האהובים של ע. הלל: מה עושים העצים, מדוע הזברה לובשת פיג'מה, שתי אווזות, סלט ועוד.

איפה: מוז"א, תל אביב.

מתי:   שבת, 19.2, 10:00.

 

 

אני לא גנב

באדיבות המדיטק חולון

יאנק חולם שיהיה לו בית. אחרי שהתגורר ברחוב, עבר בין בתי יתומים, חטף מכות, וכל הילדים הדביקו לו את הכינוי "גנב", איזה סיכוי יש לו? חייו סוף-סוף משתנים כשהוא מגיע לבית היתומים של יאנוש קורצ'אק. הצגת יחיד המבוססת על ספרה עטור הפרסים של תמי שם טוב.

איפה: סינמטק הילדים, חולון.

מתי: שבת, 19.2, 11:00.

 

ספר

דונו וחיבת – ליל הצפרדעים

 

איור: עינת צרפתי, עיצוב עטיפה: אורית רובינשטיין

דונו מתכנן להתגנב לבריכה של השכנים. חיבת מתכוננת למופע הפנטומימה הסודי שלה. התוכניות של שניהם משתבשות כשהמוני צפרדעים, שני גנבים ושכן עצבני
צצים במפתיע. ספר שלישי בסדרה שכתבה תמר הוכשטטר
ואיירה עינת צרפתי.

איפה: בספריות ובחנויות הספרים.

 

טלוויזיה

כראמל

 

באדיבות: כאן חינוכית ובדיגיטל

שלושה יתומים מגלים שדוד עשיר נפטר והשאיר להם ירושה מיוחדת. אל־אל יורש את הטירה של הדוד, גול יורש את מפעל המכוניות הגדול, ורובי יורש חתול ששמו כראמל. סדרה חדשה המבוססת על סדרת הספרים האהובה שכתבה מאירה ברנע־גולדברג.

איפה: כאן חינוכית ובדיגיטל.
מתי: ראשון עד רביעי, 15:30 .

 

 

Subscribe
Tags
Most Popular Posts
Categories