פורים

הצגות

פסטיבל ירון 22#

 

ינאי יחיאלי

פסטיבל התיאטרון השנתי על שם ירון ירושלמי מציג השנה 25 הצגות בארבעה ימים, בהן שלוש הצגות בכורה: "אלוף העולם", מחזה מוזיקלי עם שיריו של חנן בן ארי, "טביעת האצבע של איל", עיבוד לספרו של נעם חורב, ו"אגדות שלמה המלך ומלכת שבא". עוד יעלו ההצגות: "פיטר פן", "איתמר וכובע הקסמים" ו"היפה והחיה", מופע תיאטרון מחול בשיתוף להקת המחול פרסקו.

איפה: מוזיאון תל אביב לאמנות, מוזיאון ארץ ישראל ותיאטרון הקאמרי.

מתי: רביעי עד שבת, 19-15.3. פרטים באתר התיאטרון.

 

בין השעות 10:00 – 13:00.

 

 

פורים מהאגדות

מתוך "אמא אווזה". צילום: כפיר בולוטין

תיאטרון הקרון הירושלמי מזמין אתכם.ן לבוא עם התחפושת לשלושה ימים של פסטיבל הצגות ילדים, סדנאות יצירה, מופעי חוצות ומסיבת תחפושות אחת לגדולים. מידי יום יוצגו שלוש הצגות ילדים, ביניהן גם סיור תיאטרוני ותיאטרון סמטאות בשכונת ימין משה.

איפה: תיאטרון הקרון

 

 

נשף התחפושות המלכותי

 

דור קדמי

ממלכת שן הזהב התיכונה׳ מבית הליצן X, עם מיטב אמני חצר המלכה, מוזיקה חיה ומקורית, תקליטנים ועוד. נשף תחפושות מלכותי עם המלכה זאזא ופמלייתה יתחיל בתהלוכת ראווה בליווי מוסיקלי לאורך הגינה אל עבר הרחבה המרכזית למופע פולקה פאנק מקפיץ שבסופו תחל תחרות התחפושות השנתית.

איפה: בית הנסן, ירושלים

מתי: חמישי, 17.3, החל מ-18:00 

הפנינג פורים

 

יח"צ תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע

הפנינג פורים ססגוני לכל המשפחה עם מגוון פעילויות, מיצגים ודמויות שטח, מופע קרקס ההצגה "האור של קיפודי"  ועוד, בשיתוף עם התיאטרון לילדים ולנוער באר שבע.

איפה: מרכז הצעירים בבאר שבע

מתי: שישי, 18.3, החל מהשעה 9:00.

 סרט

עץ המשאלות

באדיבות פילמהאוס

משאלתה של אופוסום צעירה לשלג מקפיאה את העיר שלה ומאיימת על חיי כל התושבים. לפני שעץ המשאלות הקסום ינבול, היא חייבת לצאת למסע חסר פחד אל הלא נודע, כדי

להחזיר את המצב לקדמותו ולהציל את העיר שלה.

איפה ומתי: בבתי הקולנוע.

 

טלוויזיה

הבאר

 

באדיבות כאן חינוכית

עונה שנייה לסדרת המתח שבראשה ארבעה חברים ממושב בית אהרן, אשר יוצאים להרפתקת חייהם ועוברים מסע התבגרות מלא ברגעים מסתוריים ומותחים, תעלומות וגם חוויות שכל נער ונערה מכירים.

איפה: כאן חינוכית ובדיגיטל.

מתי: ראשון עד רביעי, 17:30.

ספרים

 לכל קמט יש סיפור

 

 

 

איור: מאיה שלייפר

יותם רוצה לדעת למה לסבא יש קמטים על הפנים, וסבא מספר את הסיפור שמאחורי כל אחד מהם. ספר חדש של דויד גרוסמן (איתמר מטפס על הקירות) המתאר את חוויות החיים, השמחות והעצב ואת האהבה שנרקמת בין סבא לנכד.

איפה: בספריות ובחנויות הספרים.

 

הסכת

גורי כיס

 

למה דבריםעולים כסף? איך בוחרים במה לעבוד? ולמה ההורים לא מגלים כמה הם מרוויחים? הסכת כלכלי חדש על כלכלה ועל מה שוודאי מעניין אתכם בנושא, בהובלת העיתונאים שאול אמסטרדמסקי וצליל אברהם.

איפה: כאן חינוכית הסכתים.

 

משחק בריחה אינטראקטיבי

חגי דביר

קוד העתיקות
משחק משפחתי חדש של רשות הטבע והגנים ומיזם 929 מזמין אתכם לעבור בין תחנות שונות באתרי מורשת וגנים לאומיים, לפתור חידות אינטראקטיביות ולחפש את הפתרון שיסייע לכם להגיע לסוף המסלול. כל מה שצריך הוא לבוא עם ההורים ולהביא טלפון חכם.
איפה: הגנים הלאומיים תל באר שבע, תל חצור
ותל מגידו.
מתי: פרטים באתרי רשות הטבע והגנים ומיזם 929.

 

 

 

 

 

 

 

 

משחקים

מגלים