שבועות

פסטיבל חלב ודבש

מוזיאון העמק

בחג השבועות ייערך הפסטיבל השנתי של עמק יזרעאל, החוגג 21, עם מופעים ופעילויות לכל המשפחה, בהם ההצגה "פיטר פן" של תיאטרון הקאמרי ותיאטרון אורנה פורת, המופע "אקסודוס" של תיאטרון אספלט, הופעה של התזמורת "מארש דונדורמה", יריד ביכורים, "קטופותי" – קטיף עצמי ותצוגה חקלאית, ואפילו קרקס חקלאי.

איפה ומתי: כל הפרטים באתר המועצה האזורית עמק יזרעאל: www.eyz.org.il

מוסיקה

פסטיבל המוזיקה עין כרם

רן שמעוני

פסטיבל המוזיקה עין כרם חוזר! שבעה קונצרטים בהשתתפות מוזיקאים מובילים מן הארץ והעולם באווירה של דו קיום ורב תרבותיות. בין היתר ישתתפו מוזיקאים צעירים בני 16, מהתזמורות הכי חשובות בארץ, כמו התזמורת הפילהרמונית הישראלית. המנהל האמנותי הוא חן צימבליסטה, שגם מנגן בכלי הקשה.

 

סרטים

איפה אנה פרנק

ברידג'יט פולמן כנופיית סרטים בע"מ

סערת ברקים מטורפת מעוררת לחיים את קיטי, חברתה הדמיונית של אנה פרנק, שלה הקדישה אנה פרנק את היומן המפורסם בהיסטוריה. קיטי איננה יודעת שחלפו יותר מ-75 שנים מאז ראתה לאחרונה את אנה. הקריאה ביומן מעלה בה זיכרונות מימי המלחמה, אבל כשהיא מבינה שאין בו תשובה לשאלה מה עלה בגורלה של אנה, היא יוצאת למסע מלא דמיון ברחבי אירופה העכשווית כדי להתחקות על עקבות חברתה. מומלץ לבני עשר ומעלה.

איפה ומתי: פרטים בבתי הקולנוע

 

שנות אור

 

(יחצ)

באז שנות אור האהוב חוזר! הפעם  לוחם החלל האגדי עובר הרפתקאות לצד מתגייסים חדורי מוטיבציה וידידם הרובוט סוקס.

איפה: בבתי הקולנוע

מתי: מחמישי 16.6

 

כלב מי שמנגן

פילמהאוס

בודי ולהקתו מפורסמים מאוד בכפר שלהם שבהר המושלג. כאשר הם מקבלים הזדמנות של פעם בחיים ממפיק מוזיקלי, לצאת לסיבוב הופעות עם אלילת פופ, הם מגלים שיש מחיר לתהילה.

איפה ומתי: פרטים בבתי הקולנוע

 

הצגה

החתול במגפיים

בני גם זו לטובה

בנה הצעיר של הטוחנת חולם על חיי נוחות ועושר, אבל לילד עני כמוהו אין שום סיכוי להגשים את החלום. הכל משתנה כשהחתול הממולח של המשפחה מחליט להעניק לילד החולמני שיעור בלתי נשכח לחיים. הפקה מוזיקלית, צבעונית ומשעשעת.

איפה: מדיטק, חולון

מתי: שבת 11.6, 10:30

 

תערוכה

סודות

טים גדל

יש לנו סוד: במוזיאון ישראל תיפתח החודש תערוכה המוקדשת כולה לסודות, והיא נאצרה (כלומר תוכננה) בשיתוף פורום חשיבה של בני 17-5. בביקור בה תקבלו עותק של "מגילת הנחושת", שבה מצוינים יותר מ־60 אוצרות שלא התגלו מעולם, סודות של גיבורי־על וגיבורים עתיקים, מחילות זחילה סודיות, כתבי חידה, סרטים והפתעות.

איפה: מוזיאון ישראל, ירושלים

מתי: מיום ראשון, 5.6

 

 

 

 

משחקים

מגלים