סרטים

לב של אש

באדיבות סרטי רד קייפ

החלום של ג'ורג'יה היה לעבוד ככבאית. אבל בשנות ה-30 התפקיד היה שמור לגברים בלבד. הייתם מאמינים? אבל ג'ורג'יה לא מוכנה לוותר. היא מתחפשת לנער צעיר וןמתגייסת לתחנת מכבי האש שעליה אביה מפקד. האם היא תשנה את ההיסטוריה. הפקה של יוצרי הסרט  "לרקוד".

איפה: בבתי הקולנוע

מתי: מחמישי, 7.4

 

 

סוניק הסרט 2

 

יח"צ

הקיפוד האהוב חוזר להרפתקה נוספת. הפעם סוניק צמא להוכיח שיש לו את מה שדרוש בשביל להיות גיבור אמיתי. כאשר ד"ר רובוטניק ושותפו החדש נאקלס יוצאים לחפש אבן אזמרגד שבכוחה להשמיד עולמות, סוניק חובר אל שותף משלו, טיילז, ויחד הם יוצאים למצוא את האזמרגד לפני שייפול לידיים הלא נכונות.

איפה: בבתי הקולנוע.

מתי: מחמישי, 7.4.

 

100% זאב

 

באדיבות פילמהאוס

פרדי עומד להיהפך לזאב בפעם הראשונה, אבל במקום זאת הוא נהפך להפתעתו לפודל קטן ומתוק. מנודה מלהקת אנשי הזאב, פרדי יוצא למסע מאתגר בעיר הגדולה ומגלה את היכולות שלו.

איפה ומתי: פרטים בבתי הקולנוע.

 

ספיי דוג

באדיבות סרטי רד קייפ

מקס הוא ילד בודד שמוצא יום אחד תרסיס מוזר ברחוב ומצייר בו דמות של כלב. למרבה הפתעתו, הציור מתעורר לחיים והופך להיות פוקסטר, כלב ביוני משעשע (בדיבובו של הסטאנדפיסט מני עוזרי), שעוזר לו מול הבריונים בבית הספר ומול הבת שממש מוצאת חם בעיניו. אלא שאז מתברר שיש כאלה שמנסים ללכוד את הכלב המיוחד, וכעת מקס צריך לעזור לחבר הביוני שלו להימלט.

 

פסטיבל סרטי ילדים

טא-דם!

 

 

מתוך הסרט "בית ספר לחיות קסומות", שיוקרן בפסטיבל. (באדיבות סינמטק הילדים בחולון).

 

סינמטק הילדים בחולון משיק בחופשת הפסח פסטיבל סרטי ילדים חדש, ובו הרבה הקרנות בכורה (בין השאר לסרטים "כלב מי שמנגן 2", "בקצב הלב", "קופוליה" ו"בית ספר לחיות קסומות".)  במהלכו תוקרן הגרסה האוקראינית (עם כתוביות בעברית) לקומדיה "הדוב פדינגטון" משנת 2014, כשאת הדוב האהוב מדבב נשיא אוקראינה, וולודימיר זלנסקי, שהיה בעברו קומיקאי ושחקן.

 

גרסת הסרט "פדינגטון", בדיבובו של  נשיא אוקריינה, וולודימיר זלינסקי. (באדיבות בתי הקולנוע לב).

מתי: כל הפרטים באתר סינמטק הילדים

סיור תיאטרלי עירוני

סיורי רפאים 

תיאטרון הקרון הירושלמי מזמיןם אתכם לחוויה תיאטרלית מחוץ לגבולות התיאטרון, בשיתוף מינהל קהילתי גינות העיר. אמניות הקרון ילוו אתכם בשיטוט בין סמטאות המושבה הגרמנית ויחשפו בפניהם את סיפוריה המרתקים של השכונה הישנה והיפה, בחוויה תיאטרלית שונה ממה שאתם ודאי רגילים לה. הסיור יעבור ברחוב על שם הכלב ג'ימי, בשכונה שעתידה הייתה להיקרא על שם המשורר יהודה עמיחי, בבית הקברות הטמפלרי הממוקם בלב השכונה ולאורך מסילת הרכבת.

 

איה ג'ימי? (צילום: באדיבות תיאטרון הקרון)

איפה: לפרטים והרשמה היכנסו לאתר תיאטרון הקרון.
מתי רביעי-חמישי, 7-6.4

 

 

טלוויזיה

שקשוקה

 

באדיבות כאן חינוכית

עונה שנייה לסדרה המבוססת על סדרת הספרים המצליחה מאת גליה עוז, על הילדה יולי וכלבתה האהובה שקשוקה. הפעם כלולים מספר פרקי ספיישל, כגון: "סוף העולם" בנושא קיימות, "הרפתקה בקיבוץ" על הילדות בקיבוץ בשנות השבעים, "הקוסם מארץ עוץ" פרק פנטזיה, וגם פרק שעוסק בנושא "גם בנות מפליצות".

איפה: כאן חינוכית ובדיגיטל.

מתי:  ראשון עד רביעי, 15:30.

 

 

סיורים

עולמם המופלא של היונקים

 

 

מרכז הדולפין והים נפתח שוב לקהל הרחב ומזמין אתכם לבוא עם ההורים לסיור מרתק שיחשוף בפניכם את עולמם המופלא של היונקים הימיים ויכיר לכם את החשיבות הרבה שבשמירה על סביבת ים נקייה למענם.

 

 

איפה: מרכז הדולפין והים, אשדוד.

מתי: חול המועד פסח. להרשמה.

 

סיור 2

אומנים ולוחמים בעיר הרומית הקדומה

גלו איך חיו כאן פעם. (צילום: ניב כהן, רשות הטבע והגנים).

רשות הטבע והגנים עורכת סיורים מודרכים ללא תשלום בחופשת הפסח. בבית גוברין, למשל, תוכלו להכיר את סיפור התרבות הרומית ולראות את שרידי העיר הקדומה, לשמוע על חיי הגלדיאטורים שפעלו בה, להתרשם מכנסייה צלבנית ולעלות לראשה כדי לתצפת על האזור.

איפה: גן לאומי בית גוברין.

מתי: פרטים על סיור זה ואחרים באתר רשות הטבע והגנים.

 

משחקים

מגלים