טלוויזיה

מי פה הבוס?

באדיבות: חינוכית כאן 11

שלי, שי וגומא הם שלושה יזמים צעירים מאוד, שמצליחים להשיג תקציב לפרסומת מלקוח שאינו יודע שהם ילדים ושאין להם משרד. כשהלקוח מבקש לפגוש את מנכ"ל המשרד, הם שוכרים את שירותיו של שחקן כושל (יובל סמו) שיגלם את התפקיד.

איפה: כאן חינוכית ובדיגיטל.

מתי: ראשון עד רביעי, 15:20.

 

ספרים

שִׁיבּוּיָה וְשִׁיקוּיָה עפות למדבר

 

איורים: שחר סריג 

הכירו שתי פיות מאוד לא שגרתיות : שִׁיבּוּיָה וְשִׁיקוּיָה. הן לא פיות רגילות, אלא פיות קווץ'. אבא שלהן היה נהר, אמא שלהן הייתה עטיפה מבריקה של חטיף מלוח שמישהו שכח באיזה פיקניק. פעם הן שמעו ברדיו תוכנית על שלוש חרקיות שיצאו למסע גדול במדבר, ומאז חלמו גם הן להגיע למדבר, אפילו שהן לא ידעו בדיוק מה זה. האם הן יגשימו את חלומן? ומיהי המפלצת מינפולש? את הספר כתבה שרון קנטור ("זהירות, פופיק!") ואייר האמן שחר סריג. הספר יצא בדפוס בית (של ננה אריאל ואורי יואלי), נכרך ידנית על נייר ממוחזר ומודפס במהדורה מוגבלת וממוספרת. כתבה: שרון קנטור.

 

סרטים

הבאג של רון

באדיבות פילמהאוס

ברני מתקשה מבחינה חברתית. חברו החדש, רון הוא רובוט מהלך ומדבר, אשר אמור להפוך להיות חברו הטוב ביותר ברגע שמוציאים אותו מהאריזה. אבל התקלות המבדרות בתפקודו של רון שולחות את השניים למסע מלא אקשן שנקרא חברות אמת.

איפה ומתי: פרטים בבתי הקולנוע.

 

קליפורד, הכלב האדום

 

 יח"צ

אמילי פוגשת איש קסום שמציל בעלי חיים, ומקבלת ממנו במתנה גור כלבים אדמדם. היא לא מצפה להתעורר למחרת בבוקר ולגלות כלב ענקי בגובה שלושה מטרים בדירתה
הקטנטנה. בחברת הדוד שלה וקליפורד הכלב היא יוצאת להרפתקה מסעירה בעיר ניו יורק.

איפה ומתי: פרטים בבתי הקולנוע.

 

משחקים

מגלים