תערוכה

מה יותר צהוב או פיל?

 

אורית ברגמן וענת ורשבסקי

בתערוכה המקסימה הזאת האיורים הנהדרים של אורית ברגמן וענת ורשבסקי יוצאים מדפי הספר להרפתקה תלת-ממדית, שבה מפלצת צהובה מרחפת בין חללי הגלריה כשהיא מלווה בלהקת יצורים ססגונית תלת-ממדית. במסגרת התערוכה יתקיימו גם סדנאות יצירה והקראות סיפור עם היוצרות ומשתתפים נוספים.

איפה: בית הנסן, ירושלים

מתי:  עד יום רביעי, 7.9. הכניסה חופשית

 

פעילויות חווייתיות

אוצר במשכן

פעילויות חווייתיות

אוצר במשכן

 

צילום: יח"צ

בחודשי הקיץ המשכן לאמנויות מזמין אתכם לשפע של פעילויות הקשורות לתערוכות המוצגות בו: שעות סיפור, סיורי משחק בין היצירות, ומשחק סיור עצמאי בין התערוכות ששמו "אוצר במשכן", המורכב ממקבץ כרטיסיות של חידות והפעלה לכל המשפחה.

איפה: המשכן לאמנויות עין חרוד

מתי: פרטים באתר המשכן לאמנויות

 

 

הצגות

פסטיבל הקרון הבינלאומי

 

 

מתוך ההצגה "אור גבוה". צילום: הדר ברל

פסטיבל הקרון הבינלאומי ה-31, שיתקיים החודש, יעסוק בעתיד. 35 הצגות מקור לילדים ומבוגרים, ושלוש הצגות מצ'כיה ומצרפת, ישלבו בתוכן אומנויות במה מגוונות, כמו תיאטרון חפצים, מחול, טכנולוגיה, קרקס עכשווי ותיאטרון בובות. כמו תמיד, לב הפסטיבל יהיה מתחם חוצות רב-תחומי המיועד לכל המשפחה, שבו יותר מ-20 אומניות ואומנים יציגו יצירות מקור אינטראקטיביות.

איפה: משכן תיאטרון דוידסון, ירושלים

מתי: ראשון-חמישי, 14-18.8

 

פעילות לילית

 

 פעילות לילית

עקרב שאפשר לגלטת תחת אור על-סגול בסיור עקרבים ליילי. צילום: מקס קופיצ'ינסקי

פסטיבל לילות קיץ קרירים בהר הנגב

לא תאמינו, אבל יש מקומות קרירים בקיץ, במיוחד בלילה, שבהם יתקיימו פעילויות ליליות. הן ייפתחו בצעדת בן-גוריון המסורתית, המתחדשת השנה באזור שדה בוקר, שם התגורר ראש הממשלה הראשון דוד בן-גוריון, ומשם יצא כל יום לצעידה. נוסף על כך, ייערכו גם פעילויות לילה לכל המשפחה, סדנאות לאור ירח, סיורי זריחה ושקיעה, מפגשים מרתקים עם חיות הלילה המדבריות, סיורי ספארי לילה, סיורי עקרבים, פעילויות אסטרונומיה, גלישת חולות בדיונות הזהובות, ועוד.

מתי ואיפה: מיום ראשון, 14.8, פרטים באתר תיירות הר הנגב

 

משחקים

מגלים